Verslo sėkmė fundamentaliai priklauso nuo kompetentingo ir atsakingo vadovo. Vadovo darbas apima tiek buvimą komandos lyderiu, tiek įmonės reprezentavimą išorinėms auditorijoms, tiek kasdieninių įmonės veiklos uždavinių ir strateginių įmonės savininkų siekių derinimą. Todėl, esant reikalui pakeisti ar nusamdyti naują vadovą,  nepaprastai svarbu užtikrinti, kad verslas būtų perduotas tik į patikimas rankas. Tokiais atvejais, efektyvi vadovų paieška ir pagrįsta vadovų atranka tampa aukščiausio prioriteto poreikiu. Amston rinkos patirtis ir unikalios vadovų samdymo kompetencijos leidžia mums įdarbinti profesionalius vadovus, kuriais galima pasitikėti ir kurie yra pasirengę vesti visą komandą į verslo sėkmę.

Kas padeda greičiau surasti tinkamą kandidatą į įmonės vadovo poziciją?

Vadovų paieška – atsakingas ir itin imlus laikui darbas. Surasti tinkamus kandidatus vadovo pozicijai gali būti gana sudėtinga ne tik dėl laiko, bet ir dėl reikiamų įgūdžių stokos. Būtent tam į pagalbą pasitelkiamos vadovų paieškos įmonės. Profesionalios vadovų atrankos kompanijos turi specialias kandidatų duomenų bazes ir preliminarius paieškos rezultatus gali pateikti jau po kelių dienų. Tačiau siekiant palengvinti ir suefektyvinti vadovų paiešką ir kandidato pasirinkimą visada reikės konkretesnio ir trumpesnio sąrašo. Kadangi  tokiame sąraše pateikiami tik jau tam tikrus kriterijus atitinkantys kandidatai, klientams tokia paslauga suteikia didelį privalumą ir sutaupo jų laiką ir pastangas. Viskas, ko reikia – tai glaudus bendradarbiavimas su personalo atrankos agentūra ir tikslūs reikalavimai būsimiems kandidatams į vadovo poziciją.

Mes, kaip vadovų atrankos kompanija, siūlome Jums galimybę greitai ir efektyviai atrasti savo geriausią įmonės darbuotoją. Vykdydami vadovų atranką Lietuvoje, nuolat bendradarbiaujame su organizacijų psichologais. Daugiau nei 70% mūsų įmonėje dirbančių personalo atrankų konsultantų – taip pat turi psichologų kompetencijas.

Kada klientams pateikiamas galimų kandidatų sąrašas?

Darbo rinka Lietuvoje šiuo metu tikrai įtempta ir daugeliui trūksta darbuotojų. Tuo tarpu vadovų ir specialistų atranka dažnai turi būti atlikta kuo greičiau. Atsižvelgdami į tai, esame pasirengę tinkamų kandidatų ilgąjį sąrašą (angl. „longlist“) pateikti vos per 2-3 dienas. Visgi, būtina prisiminti, kad šiame sąraše kandidatams dar nebus pristatyta galimybė dirbti būtent Jūsų įmonėje.

Tokią galimybę pristatome trumpojo sąrašo (angl. „shortlist“) kandidatams; žinoma, kiekvienas kandidatas pats apsisprendžia, ar jis nori dirbti tam tikroje įmonėje. Trumpasis sąrašas – t.y., konkretesni vadovų atrankos rezultatai – Jums bus pristatyti per 2-3 savaites. Kadangi šiame sąraše Jums pateiksime tik jau motyvuotus kandidatus, kurie atitinka Jūsų asmeninių ir profesinių savybių reikalavimus, rinkdamiesi vadovą galėsite būti ramūs dėl jo tinkamumo. Trumpajame sąraše įprastai būna 3 – 4 kandidatai; toks skaičius garantuoja, jog tolesnė vadovų atranka vyks sklandžiai ir efektyviai.

Į Jūsų bendrovę atėjusiems dirbti kandidatams suteikiame nuo 3 iki 6 mėnesių garantiją. Jei vadovas per šį laikotarpį išeis iš darbo ar nepateisins Jūsų įmonės lūkesčių dėl asmeninių ar profesinių savybių, mes Jums visiškai nemokamai atrinksime kitą tinkamą kandidatą – kitaip sakant, mes garantuojame, jog vadovų paieška patenkins Jūsų poreikius.

Į kokią įmonę ateina dirbti geriausi vadovai?

Tam, kad Jūsų įmonėje galėtų dirbti tikrai kompetentingas vadovas, reikalingas ir Jūsų, kaip tiesioginio vadovo, indėlis. Geram ir atsakingam vadovui visada svarbu jausti gerą atmosferą darbovietėje. Jūs turėtumėte būti pasirengęs investuoti į darbuotoją, skirti laiko apmokymams bei padėti nuolatos tobulėti. Kaip ir kiekvienam darbuotojui, vadovui svarbios ir kitos Jūsų įmonės savybės: įmonės kultūra, profesionali ir draugiška komanda, socialinė atsakomybė, atliekamų darbų prasmė bei kompetenciją atitinkantis atlygis. Kaip profesionali ir strateginė personalo atrankos įmonė, esame pasirengę padėti paruošti efektyvų darbdavio vertės pasiūlymą, aprėpiantį šias ir kitas įmonės savybes.

Kaip vyksta vadovų atranka?

Vadovų ir specialistų paiešką ir atranką įgyvendiname šiais etapais:

  • Nustatome atrankos reikalavimus. Kartu su Klientu sukuriame išsamų darbo vietos aprašymą, suderiname reikalavimus, keliamus Kandidato išsilavinimui, profesinei patirčiai, įgūdžiams bei asmeninėms savybėms.
  • Suformuojame darbo vertės pasiūlymą. Susipažįstame su Kliento įmone kaip darbdaviu, išskiriame patrauklumą lemiančius veiksnius ir suformuojame darbo vertės pasiūlymą potencialiems Kandidatams pritraukti.
  • Atliekame Kandidatų paiešką ir pritraukimą. Peržiūrime Amston kontaktų duomenų bazę, portalų, socialinių tinklų ir rekomendacijų pagrindu gautus kontaktus, siekdami pritraukti Kandidatus, kurie aktyviai neplanuoja karjeros pokyčių. Esant poreikiui sukuriame ir išplatiname darbuotojo paieškos skelbimą.
  • Susitinkame su Kandidatais. Pokalbių su Kandidatais metu siekiame išsamiau įvertinti ir pagrįsti jų tinkamumą pagal patirtį, įgūdžius ir žinias.
  • Pateikiame praktines užduotis ir surenkame rekomendacijas. Klientui pageidaujant, pateikiame individualiai sukurtas praktines užduotis, skirtas patikrinti pozicijai reikalingus įgūdžius. Gavę Kandidato sutikimą, surenkame rekomendacijas iš buvusių darbdavių.
  • Pristatome tinkamiausius Kandidatus. Pateikiame išvadas apie 3-5 tinkamiausių Kandidatų profesinius gebėjimus ir darbui svarbias savybes. Organizuojame tinkamiausių Kandidatų pristatymą ir, Klientui pageidaujant, dalyvaujame derybose dėl darbo sąlygų įdarbinimo procese.

Ar tinkamo kandidato paieška ir įdarbinimas yra vienkartinė paslauga?

Verta paminėti, kad mūsų suteikiama kandidato įdarbinimo paslauga nėra vienkartinė. Kartu su kandidatų atranka mes suteikiame ir personalo valdymo rekomendacijas. Taip pat, bet kuriuo metu galime profesionaliai konsultuoti ir padėti spręsti su įdarbinimu susijusias problemas.

Į savo klientus žiūrime kaip į ilgalaikius partnerius ir visada su jais šiltai bendraujame. Suteikiame Jums visas su žmogiškaisiais ištekliais susijusias konsultacijas. Kol mūsų išrinktas kandidatas dirbs Jūsų darbovietėje, esame įsipareigoję užtikrinti glaudų bendradarbiavimą ir kokybišką pagalbą.

Mūsų puslapyje galite užpildyti specialią formą ir netrukus su Jumis susisieksime!

Dėl išsamesnės informacijos visada maloniai kviečiame kreiptis el. paštu info@amston.lt arba telefonu+370 (655) 92153.