Profesionaliai parašytas CV – retenybė.

Turite reikiamus įgūdžius, sukaupėte vertingą patirtį, tik vis liekate nepastėbėtas darbavių ir atrankos konsultantų? Kokybiškas CV – galingas įrankis siekiant sudominti darbdavį. Parengdami Jūsų gyvenimo aprašymą garantuojame 2x daugiau darbo pokalbių. Daugiau pokalbių – daugiau darbo pasiūlymų. Ar esat pasiruošę pokyčiams?
Iki smulkmenų nugludintas gyvenimo aprašymas, įtraukiantis profesionalius įgūdžius, dalyvavimą įvairiuose projektuose bei mokymuose ir kitą reikšmingiausią jūsų sukauptą patirtį – yra pagrindinė priemonė, padedanti išskirti jus iš kitų kandidatų, pretenduojančių į norimą darbo vietą. Šiuo atveju verta pastebėti, jog kartais mažiau patirties ir įgūdžių turintis kandidatas, išmanantis, kas yra profesionalus CV rašymas, gali pasiekti kur kas geresnių rezultatų nei profesionalas, nežinantis, kaip rašyti CV, geriausiai atspindintį jo kompetencijas ir pasiekimus.

 Ar CV reikalinga nuotrauka?

Gyvenimo aprašymas turėtų įtraukti ne tik svarbiausią informaciją, susijusią su jūsų profesiniais pasiekimais, bet ir subtiliai atspindėti jūsų asmenybę. Dėl šios priežasties daugelio CV pabaigoje dažniausiai trumpai apibūdinamos asmeninės savybės ir kandidato hobiai, bent kiek susiję su atliekama profesine veikla. Tokios informacijos įprastai pakanka užsienio darbdaviams, nesitikintiems gauti gyvenimo aprašymą su kandidato nuotrauka, galinčia nukreipti dėmesį nuo esminės informacijos. 
Lietuvoje situacija kitokia, todėl vertėtų pasirūpinti kokybišku portretu, atspindinčiu dabartinę jūsų išvaizdą.

Kokybiška CV nuotrauka.

 

Griežtai rekomenduojame vengti nuotraukų, darytų šeimyninių susibūrimų ar vakarėlių metu. Klasikinis foto studijoje ar prie baltos sienos padarytas portretas – geriausias pasirinkimas. Prisiminkite, jog nuotrauka pirmiausia turi atskleisti jūsų profesionalumą, o ne originalumą.

 Jūsų CV prilygsta pirštų atspaudams.

Profesionalus gyvenimo aprašymas – tai jūsų galimybė atsiskleisti kaip specialistui ir įrodyti savo išskirtinumą. Dėl šios priežasties įprastai rekomenduojama skirti laiko ir pastangų savarankiškam CV parengimui.
 Vis dėlto, kai kuriais atvejais net ir geriausiems specialistams trūksta kompetencijų tinkamai perteikti savo sukauptą profesinę patirtį taip, kad ji būtų patraukli būsimiems darbdaviams. Dėl šios priežasties AmstonResume paslauga yra puikus pasirinkimas ne tik taupant laiką, bet ir siekiant didžiausios įsidarbinimo tikimybės. Šią paslaugą teikiantys profesionalai puikiai išmano sėkmingo gyvenimo aprašymo subtilybes, palengvinančias ilgas ir sudėtingas darbo paieškas. Tai pasiteisinantis ir efektyvus sprendimas kiekvienam, kuriam svarbus sistemingas ir efektyvus kopimas karjeros laiptais.

Tvarkingas Linkedin profilis sustiprins jūsų CV.

Net jeigu puikiai išmanote, kaip rašyti cv, šiandieninėje darbo rinkoje to nebepakanka. 2002 metais sukurta į verslą ir įsidarbinimą orientuota socialinių tinklų paslauga Linkedin, pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo ir šiandien be jos neįvaizduojamas joks aukštesnės pozicijos vadovo profilis. Dėl šios priežasties svarbu, kad jūsų profesinė patirtis bei įgūdžiai atsispindėtų ne tik profesionaliame CV, bet ir tvarkingai parengtoje Linkedin paskyroje. Galite būti tikri, jog bent kiek jūsų kandidatūra susidomėję potencialūs darbdaviai ar žmogiškųjų išteklių specialistai, patikrins jūsų profilį. Siekiant geriausio rezultato, verta investuoti bent kelias valandas profesionalios paskyros parengimui arba sutaupyti laiką ir pasirinkti AmstonResume paslaugos paketą „Vadovo kelias“, į kurį įtraukta ir Linkedin redagavimo paslauga.

Motyvacinis laiškas – kada jo reikia ir kada jis nebūtinas.

Profesionalus gyvenimo aprašymas ir tvarkingas Linkedin profilis – reikšmingiausios, tačiau ne vienintelės priemonės, leidžiančios pasiekti trokštamą darbo vietą. Kai kuriais atvejais labai svarbus ir motyvacinis laiškas. Jo esmė – CV papildymas ir platesnis pakomentavimas, atsižvelgiant į potencialaus darbdavio reikalavimus ir pageidavimus.
 Rašant motyvacinį laišką labai svarbus aktualumas ir nuoseklumas – kitaip tariant, jį rekomenduojama rašyti tuo atveju, jeigu konkretūs duomenys gyvenimo aprašyme nėra pakankami apibūdinti jus kaip specialistą ir perteikti visą sukauptą patirtį. Motyvacinis laiškas – tai galimybė išsamiau pakomentuoti prieš tai turėtas pareigas, sukauptas žinias bei įrodyti, kodėl siūlomas darbas turėtų būti jūsų. Jį galite parengti tiek savarankiškai (čia rasite keletą pavyzdžių), tiek pasirinkę AmstonResume paslaugą „Vadovo kelias“, padėsiančią greitai gauti aukščiausios kokybės įrodymą apie turimas kompetencijas.

 Tvirtas žingsnis svajonių darbo link.

Taigi, kokia sėkmingos kelionės į svajonių darbo vietą paslaptis? Tai – pasiruošimas. Labai svarbu aiškiai žinoti savo siekius, įvertinti galimybes, kompetencijas, o jų trūkumo atveju – imtis atitinkamų veiksmų. Šalia to, būtina nuosekliai domėtis siekiamo darbo specifika ir naujovėmis. Galiausiai, visa ši patirtis ir siekiai privalo atsispindėti kokybiškai parengtame gyvenimo aprašyme, Linkedin profilyje bei motyvaciniame laiške. Norint geriausio rezultato, būtina skirti pakankamai laiko ir pastangų jų parengimui.
 Praktika rodo, kad AmstonResume paslaugų paketas yra itin efektyvus sprendimas kiekvienam, siekiančiam tapti geriausiu savo profesinėje srityje. Išskirtinis dėmesys kokybei, detalėms bei darbo rinkos išmanymas – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių klientai visoje Lietuvoje renkasi šias CV rašymo, koregavimo, kandidatų konsultavimo ir Linkedin profilio redagavimo paslaugas.

Siųsti CV