Modesta Martinėnienė
HR specialistė

Shift4-Payments-Lockup-HiRes

Profesionalumas, įsiklausymas, operatyvus ir lankstus reagavimas, užtikrinantis sklandų atrankos procesą bei komunikaciją – viso to sulaukiame iš šaunios Amston komandos. Džiaugiamės pasirinkę Amston savo atrankų partneriais ir sulaukiantys stiprių, aukštos kompetencijos kandidatų.

Justina Viržikauskaitė
Talentų Pritraukimo Specialistė

Profesionalumas, nuoširdumas, bei pasitikėjimas ir patirtis – tai kertiniai bruožai, kuriais Amston remiasi kasdien dirbdami su savo klientais. Kiekviena atranka yra unikali, tad išsiaiškinę įmonės poreikius, visada ieško geriausių kandidatų ir kartu padeda išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį žmogų. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su šia atrankų agentūra.

Aistė Lapinienė
Personalo vadovė

Amston išsiskiria profesionaliu požiūriu ir labai greitu reagavimu į kliento poreikį. Džiaugiamės turėdami patikimą atrankų partnerį bei esame laimingi, jog mūsų vertybės bei požiūris į darbą sutampa.

65770465_3364157603610145_8657576530160910336_n

Kamilė Ciechanavičiūtė
Direktorė

Pačios geriausios patirtys dirbant kartu. Amston komanda visada įgyvendina išsikeltus tikslus, o atrinkti kandidatai visada labai sėkmingi procese. Rekomenduoju Amston, kaip patikimus bei atsakingus verslo partnerius.

Hussam Ahmad
Projektų vadovas

Amston atrankų specialistai padeda mums plėsti savo darbuotojų gretas Vilniaus biure – nuo atrankos pradžios iki kandidatų įdarbinimo su jais dirbti labai malonu. Amston yra savo srities žinovai, jie labai komunikabilūs ir įsitraukę į procesą. Amston taip pat suteikia mums galimybę rinktis iš daugelio kandidatų. Verta paminėti, kad atrankų konsultantai labai profesionaliai paruošia kandidatus darbo pokalbiui, iš karto po darbo pokalbio sutekia grįžtąmajį ryšį. Pristatyti kandidatai puikiai atitinka pozicijos reikalavimus. Jaučiame, kad Amston mumis rūpinasi. Tikrai naudosimės Amston paslaugomis ateities atrankose.

Aušra Bagdžiūnienė
Regiono vadovė

Man patinka Amston atrankų specialistų atkaklumas, taktiškumas ir įžvalgos. Amston – veržli, ambicinga ir jaunatviška kompanija. Džiaugiuosi bendradarbiaudama.

Olga Savčuk
Baltijos šalių Finansų ir apskaitos paslaugų padalinio vadovė

Amston komanda žavi profesionaliu ir atsakingu požiūriu į klientą bei operatyvia reakcija ir vertingomis įžvalgomis apie rinkos situaciją.