Atsiųskite CV

Jei šiandien tarp Amston skelbimų neradote Jus dominančio darbo pasiūlymo, tačiau planuojate karjeros pokyčius ir domitės darbo galimybėmis rinkoje, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą lietuvių arba anglų kalba. Būtų puiku, jei rašydami nurodytumėte, kokios pozicijos, įmonių veiklos sritys Jus domina, galite nurodyti ir savo atlygio lūkesčius. Jūsų kandidatūrą įtrauksime į Amston kontaktų bazę ir susisieksime su Jumis, kai bus vykdoma darbuotojų atranka, atitinkanti Jūsų pageidavimus.

Taip pat kviečiame sekti Amston naujienas mūsų puslapyje, LinkedIn ir Facebook paskyrose. Pamatę patrauklią poziciją būtinai mus informuokite apie savo susidomėjimą vykstančiomis darbuotojų atrankomis.

Užtikriname Jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir niekada neperduodame Kandidatų duomenų Klientams negavę Kandidato sutikimo. Amston yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre ir mums suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas. Amston turi teisę tvarkyti atitinkamus asmens duomenis, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme įtvirtintais asmens duomenų tvarkymo ir saugumo užtikrinimo reikalavimais.