Apie mus

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.

  • Mūsų Klientai – tarptautinės ir lietuviško kapitalo įmonės, kurios tiki, kad didžiausią įtaką verslo sėkmei turi tinkamai atrinktas ir motyvuotas personalas. Dialogu paremta partnerystė užtikrina greitesnį rezultatų pasiekimą bei abipusę naudą.
  • Mūsų Kandidatai – tai asmenys, kurie domisi galimybėmis pakeisti darbą. Mes rūpinamės savo Kandidatų karjera ir tikime, kad kiekvienas gali rasti jam tinkantį darbą. Kandidatams pageidaujant, juos įtraukiame į Kandidatų duomenų bazę ir kviečiame ateityje dalyvauti atrankose, atitinkančiose kvalifikaciją, patirtį bei lūkesčius.
  • Mes – patyrusių ir atkaklių personalo specialistų komanda, kuri kasdienėje veikloje bendraujant su Klientais, Kandidatais ir tarpusavyje vadovaujasi tokiomis vertybėmis kaip teigiama nuostata, patikimumas ir lyderystė.

Tikime, kad profesionaliai atliekama personalo atranka yra vienas svarbiausių patrauklų darbdavio įvaizdį lemiančių veiksnių. Patrauklų darbdavio įvaizdį turinčios organizacijos greičiau suranda ir išlaiko geriausius darbuotojus. Klientų, Kandidatų ir Konsultantų bendradarbiavimas, paremtas pagarba ir pasitikėjimu, gali atnešti ilgus metus džiuginančių rezultatų.

Amston yra registruotas prekės ženklas. Jis yra UAB „Amston“ nuosavybė ir negali būti naudojamas be sutikimo.