Marketingo projektų vadovas (-ė)

Amston – talentų paieškos ir atrankos profesionalų komanda, užtikrinanti ypatingą dėmesį Jūsų poreikiams, partnerišką, pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą ir teikianti ekspertines įžvalgas viso atrankos proceso metu.

Amston klientė – efektyvi specialistų komanda, kurianti ir gaminanti biuro baldus, vartotojų pripažintus ir mėgstamus visoje Europoje, turinti platų klientų bei partnerių ratą daugelyje šalių.

Darbo aprašymas

Reikalavimai

  • Ne trumpesnė nei 2 metų projektų valdymo patirtis
  • Geri projektų planavimo įgūdžiai
  • Organizuotumas, komunikabilumas ir kūrybiškumas
  • Puikūs komandinio darbo organizavimo įgūdžiai
  • Puiki anglų kalba

Darbdavys siūlo

  • Realizuoti savo kūrybiškumą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje kompanijoje
  • Būti neatsiejama komandos dalimi
  • Gauti motyvaciją skatinančius priedus
  • Dirbti įdomų ir dinamišką darbą
  • Aktyviai dalyvauti įmonės renginiuose bei kitose laisvalaikio ir socialinėse veiklose
  • Draugišką, profesionalų ir energingą kolektyvą
  • Galimybę savarankiškai organizuoti savo darbą

Papildoma informacija
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Atranka vykdoma iki gruodžio 27 d. Kontaktinis asmuo – Eglė, +370 637 303 31, egle@amston.lt